Hırsız Alarmı Nasıl Seçilir?

- Mar 31, 2018 -

Hırsız alarmları mağazalarda ve diğer işletmelerde standart donanım haline geldi ve anlık alarm, hızlı alarmlı telefon görüşmesi veya cep telefonunuza SMS ile özel evlerde giderek daha yaygın hale geliyorlar. Ev güvenlik sistemi için alışveriş yaptıysanız, çok çeşitli seçenekler olduğunu biliyorsunuz. Bu sistemler, profesyoneller tarafından yüklenmesi gereken 10 $ 'lık sofistike tüm ev güvenlik ağlarını alabileceğiniz kendin yap takımları arasındadır. Ancak, ortaya çıktığı gibi, çoğu alarm sistemi aslında aynı temel tasarım kavramları etrafında inşa edilmiştir.


Çok fazla seçenekle, özel ihtiyaçlarınız için uygun bir hırsız alarm sistemini nasıl seçersiniz? Korunan bölgenize, alarm cihazlarını kaç odaya kurmak istediğinize bağlı? Alarm çıkışı, telefon hattı veya SIM kart veya Wifi ile nasıl bir yol olduğunu umuyorsunuz. Uygun bir çözüm seçmek için daha fazla yorum gerekiyorsa, lütfen Karassn ile iletişime geçin.

Bir çift:Çin Quanzhou'da Hindistan-Hindistan Ve Quanzhou Yatırım Semineri Ev Sahibi Sonraki:Çift Korumak için Mikrodalga Ve Kızılötesi PIR Sensörü